Blog


V dnešných dňoch sme dokončili kompletizáciu optickej siete na ulici Krásna Hôrka . Všetci záujemcovia už môžu nahlásiť objednávku, ktorú zrealizujeme vo veľmi krátkom čase. Pre nových zákazníkov sme pripravili extra zvýhodnenú jednotnú cenu zriadenia len 1 Eur. Všetci záujemcovia o naše služby sa majú na čo tešiť nakoľko budú môcť využívať všetky výhody vysokorýchlostného optického internetu vo svojich rodinných domoch.


V dnešných dňoch sme dokončili kompletizáciu optickej siete na ulici Farská, A. Škarvana a Vojtaššákova. Všetci záujemcovia už môžu nahlásiť objednávku, ktorú zrealizujeme vo veľmi krátkom čase. Pre nových zákazníkov sme pripravili extra zvýhodnenú jednotnú cenu zriadenia len 1 Eur. Všetci záujemcovia o naše služby sa majú na čo tešiť nakoľko budú môcť využívať všetky výhody vysokorýchlostného optického internetu vo svojich rodinných domoch.


Výstavba optickej siete. Naša spoločnosť sa v súčasnej dobe venuje výstavbe optických sietí v Krásnej Hôrke a Tvrdošíne

Sťahovať, surfovať a sledovať seriály bude ešte pohodlnejšie.

V oblasti mesta Tvrdošín si konečne môžete vychutnať najrýchlejší internet na trhu. Neujde vám ani jedna spoločenská akcia a udalosť v tomto meste vďaka novej optickej sieti.